HAKKIMIZDA

STODECOR

Türkiye’nin her yerine aktif olarak hizmet verdiğimiz markamız ile yaşam ortamlarınıza yapay çiçek ve dekoratif ürünler getiriyoruz. Kalitemiz ve özgün tasarımlarımızla sektöre muhteşem bir giriş yapmayı başardık. Ürünlerimiz tamamen Türk malıdır. Kendi imalatımız olan ürünleri hedef kitlemiz ile buluşturuyoruz.

Yıllardır yaptığımız uzun hazırlıklar sonucunda 2022 yılında ürünlerimizi değerli müşterilerimize sunduk. Stodecor olarak bizler; kalite, geniş ürün çeşidi ve özgünlük üçgeninde her zaman üretimlerimize ilk günkü heyecanla devam edeceğiz.

Yapay çiçek ve her ortama uyum sağlayabilecek dekoratif ürünlerimizin imalatını yapmadan önce müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve göz zevklerini baz aldık. Bu sayede ilk günden müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmanın haklı gururunu yetkin ekibimizle birlikte yaşıyoruz. Geniş ağımız sayesinde Türkiye’nin her yerine ulaşarak kendi imalatımız olan ürünleri bulunduğunuz her ortama taşıyabiliyoruz. Sektörde ilk günlerimizden itibaren adından söz ettiren bir firma olmamızı sağlayan en önemli husus, kalite açısından sorunsuz olmamız ve ürünlerimizin imalatını kendimiz yapmamızdır. Bu bağlamda her yaşa ve her ortama hitap edebilen geniş bir ürün yelpazesi sunduk.

MİSYONUMUZ

Yapay çiçekler, birçok ortamda farklı şekillerde kullanılabiliyor. Bizler bu konuda müşteri memnuniyetini esas alan yapımız ile ön plana çıkıyoruz. Bu bağlamda misyonumuzu değerlendirecek olursak; her alanda değerlendirebileceğiniz ürünlerin üretimini uzun yıllar boyunca kalitemizden ödün vermeden sürdürmektir. 

Kalite açısından sorunsuz yapımızı nesiller boyunca aktaracağız. Türkiye’nin yapay çiçek ve dekoratif ürünler konusundaki zevklerini bugün yaptığımız gibi yıllar sonra da iyi bir şekilde analiz edip bu bağlamda hareket alacağız.

VİZYONUMUZ

Stodecor, müşteri memnuniyetinden ilham alan bir şirkettir. Ekibimizin de motivasyon kaynağını sizlerin güzel dönütlerinden buluyor. Gelecekte sizlerden oluşan motivasyon kaynağımızı daha da büyütmeyi hedefliyoruz. Şu anda Türkiye’nin her alanına ulaşabilsek de bir Türk markası olarak Avrupa başta olmak üzere Amerika ve Asya pazarlarında da söz hakkına sahip olmayı hedefliyoruz. 

Bu markalaşma sürecinde en çok önem verdiğimiz nokta ise müşteri memnuniyetidir. Bu büyüme ve markalaşma sürecinde başta Türkiye’deki müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Ardından, tüm dünyada adımızdan söz ettirmek ve yapay çiçek denildiğinde akıllara ilk gelen isim olmak bizim en önemli gayemizdir.